بی اختیاری ادرار در زنانیوروگاینکولوژی

اطلاعات کامل درباره بی اختیاری ادرار در زنان

 

بی اختیاری ادراری وضعیتی ست که جمعیت بسیار زیادی از زنان را در سراسر جهان مبتلا کرده است. این ابتلاء باعث تأثیر در کیفیت زندگی آنان شده است.برحسب نوع و علت بی اختیاری، برای درمان هر بیمار بهترین انتخاب میتواند تعریف شود. روش های درمانی متداول در این زمینه می تواند استفاده از انواع پساری و یا جراحی باشد.

پساری یک حلقه ی پلاستیکی ست که درون واژن قرار میگیرد. همچنین علاوه بر جراحی های سنتی، امروزه روش های جراحی با حداقل اثر تهاجمی نیز انجام می شود.

دکتر آرابین: مجموعه ی متنوعی از انواع پساری جهت درمان بی اختیاری های استرسی زنان (SUI) عرضه می کند. همه ی پساری های این کمپانی از جنس سیلیکون خاص با ماندگاری بالا و دوستدار پوست ساخته شده است. روش کارگذاری پساری بسیار ساده می باشد که در اغلب موارد می تواند توسط خود بیمار انجام پذیرد.

 


پرومدون: بزرگترین مجموعه ی راه حل های با حداقل تهاجمی را در درمان بی اختیاری استرسی زنان (
SUI ) عرضه می کند شامل: مینی اسلینگ با روش کارگذاری با یک برش واحد، اسلینگ های قابل تنظیم و اسلینگ های بدون کشش (Tension- Free ) از جنس پلی پروپیلن، این گروه محصولات برای هر مورد برحسب شدت بی اختیاری و بهترین روش عمل جراحی بهترین انتخاب را ارائه می نماید.

 محصولات
پساری های دکتر آرابین - Dr.Arabin's Pessaries

OPHIRA - اوفیرا

درمانی با حداقل اثر تهاجمی است که از آن طریق می توان با یک برش بسیار کوچک تحت بی حسی موضعی، در زمان جراحی کوتاه مدت، با کمترین خونریزی و درد و دوره نقاهت کوتاه درمان را سامان داد. 

SAFYRE - سفیر

امتیاز منحصر به فرد در مورد سیستم اسلینگ تنظیم شونده سفیر  قابلیت تنظیم شوندگی کنترل شده و دقیق آن حین عمل جراحی و بعد از آن می باشد 


UNITAPE - یونی تیپ

 

سیستم یونی تیپ آسان ترین راه در درمان بی اختیاری ادراری زنان در میان راه های مختلفی که امروزه در کاربرد اسلینگ متداول است 


OPSYS - اپسیس

اُپسیس ماده تزریقی، حجم دهنده، غیر قابل جذب و صناعی در درمان آندوسکوپیک بی اختیاری ادراری استرسی در زنان است