یوروگانیکولوژی  بی اختیاری ادرار در زنان  یونی تیپ

سیستم یونی تیپ (Unitape) آسان ترین راه در درمان بی اختیاری ادراری زنان در میان راه های مختلفی که امروزه در کاربرد اسلینگ متداول است.


برای درمان بی اختیاری ادرار استرسی (SUI) و در مواردی که افزایش حرکات مجرا (Urethral Hypermobility) درمانی با حداقل اثر تهاجمی است.

تنوع سیستم یونی تیپ (Unitape) به جراح امکان می دهد انتخاب مناسب درمانی برای همه ی بیماران داشته باشد. سیستم یونی تیپ (Unitape) با سه نوع مختلف یونی تیپ وی اس (Unitape VS)، یونی تیپ تی (Unitape T) و یونی تیپ تی پلاس (Unitape TPlus) راه حل هائی کامل، آسان، بی خطر، قابل تکرار و با اثر غیرتهاجمی که از راه واژن با روش های سوپراپوبیک و یا ترانس اُبتوراتور عرضه می نماید. مش ساخته شده از جنس پلی پروپیلن تیپ 1 با وزنی کم و بافت درشت بهینه شده بهترین شرایط را برای رشد بافتی فراهم نموده به این ترتیب خطر خوردگی و عفونت را به حداقل می رساند. کشسانی ناچیز مش پلی پروپیلن تیپ 1 یونی تیپ (Unitape) باعث جاگذاری بسیار دقیق در حین عمل شده و مراحل انجام جاگذاری بدون کشش (Tension- Free) را میسر می سازد. لبه های اسلینگ با حرارت دوخته شده (heat- sealed) که این مسئله باعث جلوگیری از آسیب به آن می شود.


اطلاعات بیشتر در مورد یونی تیپ (Unitape)